“Шахтар” програв “Наполі” на виїзді, однак залишився другим у групі

Донецький “Шахтар” програв італійському “Наполі” у п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів, однак зберіг друге місце у групі.

Перший тайм закінчився за переваги донецької команди, однак рахунок залишився незмінним – 0:0. Свої моменти у складі італійців мали Інсіньє та Кальєхон, а у гостей небезпечно загрожували воротам Рейни Фред і Тайсон. Такий рахунок не влаштовував господарів, тому вони змушені були ризикувати та змінювати щось у своїй грі.

У такий спосіб неаполітанці змогли змінити курс гри на свою користь. Плодом їхніх старань став перший забитий м’яч  – Інсіньє сильним пострілом вразив дев’ятку воріт “помаранчево-чорних”.

Згодом футболісти у синіх футболках забили й вдруге. Зелінські віддав на Мертенса, той повернув йому, а поляк із шести метрів результативно вразив ворота П’ятова. За дві хвилини після цього Альбіоль пробивав головою після кутового, голкіпер “Шахтаря” дивом врятував свої ворота, однак не зміг допомогти після добивання Кріса Ментерса.

Відтак команди показали кардинально різні тайми, коли у другому переломним став гол Інсіньє. Через поразку “Шахтаря” доля другої путівки до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів залишається невідомою – все вирішуватиметься в останньому турі групового етапу.

У матчі з “Манчестер Сіті” донецький клуб повинен, як мінімум, зіграти в нічию, щоб залишити за собою друге місце в групі, яке гарантує вихід до плей-офф ЛЧ. Водночас, при втраті очок “Наполі” у зустрічі з “Феєнордом”, “Шахтар” також залишиться другим.