“Шахтар” переміг “Наполі” у першому матчі Ліги чемпіонів

"Шахтар" переміг "Наполі" у першому матчі Ліги чемпіонів. Фото: ФК "Шахтар"

Донецький “Шахтар” розпочав цьогорічний груповий етап Ліги чемпіонів із перемоги над італійським “Наполі” з рахунком 2:1.

Капітан “Шахтаря” Даріо Срна з правого флангу віддав передачу в центр на Феррейру, той віддавав на Тайсона, який і забив м’яч у ворота Рейни. На 58-й хвилині українській команді вдалося подвоїти перевагу – після передачі Степаненка головою забив автор гольової передачі – Факундо Феррейра.

Через тринадцять хвилин Степаненко “відзначився” вже у захисних діях. Півзахисник грубо порушив правила у власному штрафному майданчику проти Мертенса, на що арбітр зустрічі призначив пенальті та “нагородив” Тараса жовтою карткою. Польський нападник Аркадіуш Мілік упевнено виконав одинадцятиметровий, пробивши у лівий кут. Цей гол став останнім у неаполітанців.

Водночас у другій грі “Групи F” англійський “Манчестер Сіті” розгромив “Феєнорд” із рахунком 4:0. Тому за результатами першого туру з трьома очками у заліку перші місця у групі ділять “Манчестер Сіті” та “Шахтар”. 26 вересня команди зустрінуться у Манчестері у межах другого туру найпрестижнішого футбольного турніру Європи.

“Шахтар” – “Наполі” – 2:1
Голи:
Тайсон, 15′, Феррейра, 58′ – Мілік, 71′ (пен.)

“Шахтар”: Пятов, Срна, Ордець (Хочолава, 90+2), Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос (Коваленко, 77′), Тайсон, Бернард, Феррейра (Дентінью, 88′)

“Наполі”: Рейна, Гулам, Альбіоль, Кулібалі, Хюсай, Гамшик (Мертенс, 61′), Діавара, Зелінскі (Аллан, 67′), Інсіньє, Мілік, Кальєхон

Нагадаємо, учора стартував перший тур групового етапу Ліги чемпіонів. А у сьогоднішньому матчі проти “Тоттенгема” гравець збірної України та екс-нападник київського “Динамо” Андрій Ярмоленко вперше відзначився забитим голом за “Боруссію”. Втім його команда програла матч у Лондоні з рахунком 3:1.