Після двох пропущених голів “Динамо” вирвало перемогу в “Партизана”

Після двох пропущених голів "Динамо" вирвало перемогу в "Партизана". Фото: Український інтерес/Антон Владиславський

Київське “Динамо” вчинило неймовірний камбек у матчі групового раунду Ліги Європи. Програючи 0:2 “Партизану” в Белграді після першого тайму, “біло-сині” змогли відповісти трьома голами у другій половині зустрічі й вирвати перемогу.

Футболісти “Динамо”, як і у попередньому матчі з “Скендербеу”, провалили перший тайм, що призвело до двох пропущених м’ячів від Ожеговича та Тавамби. Одним із антигероїв тайму став захисник Кадар, який міг і відзначитись автоголом, але з лінії воріт кулястого вибив Коваль.

Як і у попередній грі Ліги Європи “Динамо” у другій половині зустрічі почало грати значно жвавіше. На 54-й хвилині кияни заробили штрафний удар, який виконав Піваріч. Однак після його удару захисник белградського клубу зіграв рукою у штрафному майданчику, унаслідок чого арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий вдало виконав Мораес, який вийшов на заміну.

Через 14 хвилин Бєсєдін отримав м’яч у штрафному майданчику та прострілив у центр. Там цю передачу очікував Буяльський – точно пробив у правий кут повз Стойковіча. А наприкінці зустрічі Жуніор Мораес оформив дубль і вивів свою команду вперед.

Завдяки цій перемозі “біло-сині” стали одноосібними лідерами своєї групи, у них у заліку шість очок. Другий “Янг Бойз” із двома очками, а у “Партизана” та “Скендербеу” по одному очку.

“Партизан” – “Динамо” – 2:3

Голи: Ожегович, 34′, Тавамба, 42′ – Мораес, 54′ (пен.), Буяльський, 68′, Мораес, 84′

“Партизан”: Стойковіч, Тавамба, Вулічевіч, Янковіч, Сума (Пантіч, 54′), Остоїч, Більєр, Мілетіч, Радін, Ожеговіч (Йовановіч, 78′), Мілетіч

“Динамо”: Коваль, Піваріч, Віда, Кадар, Кендзьора, Циганков (Мораес, 46′), Сидорчук, Буяльський (Морозюк, 90+1′), Гармаш, Гонсалес, Кравець (Бєсєдін, 46′)

Нагадаємо, також сьогодні свій матч відіграла “Зоря”. У другому турі Ліги Європи луганська команда сенсаційно здолала іспанський “Атлетик”.