Паралімпіада-2018: українець Вовчинський здобув двадцяту медаль

До "золота" Вовчинському не вистачило 8,7 секунди. Фото: Національний паралімпійський комітет України

Українець Григорій Вовчинський здобув срібну медаль на зимових Паралімпійських іграх-2018 у Пхьончхані. Нагороду він виборов у класичній лижній гонці серед чоловіків з ураженням опорно-рухового апарату (10 км).

До того, щоб отримати “золото”, Вовчинському не вистачило 8,7 секунд. Перше місце у гонці посів японець Нітта, а “бронза” дісталася канадцеві Марку Арендзу.

У цьому ж змаганні непоганий результат показали ще троє українців. Так, Ігор Рептюх опинився на четвертому місці, Сергій Романюк – на дванадцятому, Віталій Ситник – на тринадцятому.

Тепер у скарбничці синьо-жовтих 20 медалей: 6 золотих, 7 срібних та 7 бронзових.

Срібло у Григорія Вовчинського! Дуже близьким до золота був сьогодні наш капітан команди- лише за 8,7 с. Ігор Рептюх…

Posted by National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee on Friday, 16 March 2018

Паралімпійські Ігри-2018 у Пхьончхані триватимуть до 18 березня.