Паралімпіада-2018: Максим Яровий виборов ще одну медаль для України

Українець здобув бронзу із результатом у 26 хвилин 21,3 секунди. Фото: Національний паралімпійський комітет України

Українець Максим Яровий завоював бронзову нагороду у лижних гонках на 7,5 км (сидячи) на “білих” Паралімпійських іграх у Пхьончхані, інформують у Національному паралімпійському комітеті України.

Першим фінішував господар змагань Сін Йой Хьюн із результатом у 22 хвилини та 28,4 секунди. Другим прийшов представник США Даніель Кноссен – 22 хвилини 33,7 секунди. Українець Максим Яровий здобув бронзу із результатом у 26 хвилин 21,3 секунди.

Тепер у скарбничці синьо-жовтих 21 медаль: 6 золотих, 7 срібних та 8 бронзових.

Яровий Максим -бронзова нагорода! Бронза ціною у золото…У Радя Тараса – четверте місце! Пишаємось обома!!!

Posted by National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee on Friday, 16 March 2018

Паралімпійські Ігри-2018 у Пхьончхані триватимуть до 18 березня.

Нагадаємо, українець Григорій Вовчинський здобув срібну медаль у лижних гонках (10 км) серед спортсменів у категорії “стоячи”.