Народний депутат України від фракції “Слуга народу” Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби, перемігши у фіналі угорця Віктора Лорінца.

Змагання відбулися в казахстанському Нур-Султані. 28-річний спортсмен, а віднедавна і політик, переміг з рахунком 2:1.

Українець виступав у ваговій категорії 87 кілограмів. На шляху до фіналу здолав представників Мексики, Білорусі, Німеччини.

До речі, відколи Беленюк отримав депутатський мандат, міністерство молоді та спорту перестало виділяти державні кошти на його поїздки – спортсмен виступає на змаганнях за власні гроші. Нардепи не можуть займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю.