На відкритому міжнародному турнірі з греко-римської боротьби Гран-Прі Zagreb Open, які відбувалися у Хорватії, збірна України виборола чотири медалі. “Золото” здобули Парвіз Насібов та Жан Беленюк, повідомляє Федерація греко-римської боротьби України у Facebook.

Беленюк став чемпіоном змагань у ваговій категорії до 87 кілограм. У фіналі він переміг представника Швеції Олександра Степанетіча (9:1).

Насібов виграв золоту медаль у ваговій категорії до 72 кілограм. У вирішальній сутичці він переміг Ахмета Їлмаза (3:2) з Туреччини.

Срібним призером став Микола Кучмій. Українець через травму відмовився від фінальної сутички у ваговій категорії до 130 кілограм. “Бронзу” Гран-прі в категорії до 82 кілограм виграв Ярослав Фільчаков.

У загальному підсумку команда українців завоювала третє місце. Чемпіонський кубок дістався команді Туреччини, а друге місце посіла збірна Швеції.