Милокостов отримав два нові титули на тенісному турнірі в Естонії

Милокостов отримав два нові титули на тенісному турнірі в Естонії. Фото: btu

Українець Денис Милокостов виборов два нові титули на міжнародному тенісному турнірі в Естонії. Про це повідомили на сайті Великого тенісу України.

Турнір ITF відбувся у місті Пярну, у фіналі 24-річний спортсмен переміг росіянина Євгена Тюрнева – 7:6 (5), 6:0.

У стартовому сеті обидва гравці впевнено діяли на своїй подачі, ні разу не давши можливість один одному наблизитися до брейк-поінтів.

Під час матчу Денис п’ять разів подав навиліт, допустивши одну подвійну помилку, і реалізував три з п’яти брейк-поінтів. Тюрнев, у свою чергу, виконав дев’ять ейсів і сім разів помилився при подачі.

Здобутий одиночний титул став для уродженця Бахмута третім у його кар’єрі і другим у поточному сезоні. Таким чином, Милокостов виграв четвертий парний титул на турнірах серії “Ф’ючерс” у своїй кар’єрі.

Як повідомляв “Український інтерес”, українські плавці вибороли три нагороди Кубку світу у Пекіні.