Київське “Динамо” програло “Аяксу” в Лізі чемпіонів

Кияни провели непогану гру в Амстердамі, однак суперник виявився сильнішим. Фото: ФК "Аякс"

“Біло-сині” поступилися в Амстердамі з рахунком 1:3 у плей-офф Ліги чемпіонів. Українська команда непогано провела матч, однак “Аякс” виявився сильнішим. Гра-відповідь відбудеться 28 серпня на столичному “Олімпійському”. Щоб потрапити до групового етапу найпрестижнішого клубного турніру Європи, “Динамо” має вигравати щонайменше з рахунком 2:0.

Кияни дуже швидко пропустили. На другій хвилині Зієк навісив у штрафний “Динамо”. Тадіч отримав кулястого та скмнув на ван де Бека. Той вдарив, а Бойко не зміг зупинити удар, невпевнено пропустивши м‘яч під собою.

Після розіграшу кутового на 15-й хвилині м’яч потрапив до Кадара у штрафному амстердамців. Той пробив, але врятував голкіпер “Аякса”. За хвилину все ж забив інший Томаш – Кендзьора. Також після кутового: поляк добив м‘яч у ворота з півметрової відстані після другого сейва Онана.

У середині другого тайму камерунський воротар врятував учергове. Піваріч зі штрафного поцілив у верхній кут воріт, аднак кіпер нідерландського клубу потягнув цей удар.

За десять хвилин до перерви “Аякс” удруге вийшов уперед. Зієк спочатку хотів навісити у штрафний, однак захисники “Динамо” винесли м‘яч, і він знову опинився у ногах марокканця. Півзахисник завдав сильного удару, Кадар намагався відбити цей удар головою, натомість перенаправив м‘яч у дальній кут власних воріт.

Нідерландці забили третій ще до перерви. Тальяфіко прострілив у зону майданчика воротаря, де без опіки залишився Тадіч. Десятка “Аякса” в один дотик замкнув передачу партнера, прошивши Бойка з короткої відстані.

Другий тайм пройшов більш спокійно. Однак нідерландці могли забивати ще. На щастя, м’яч влучив у поперечку. А за кілька хвилин до завершення гри Зієк вистрілив у стійку.

Нагадаємо, “Зоря” пройшла у третьому кваліфай-раунді Ліги Європи португальську “Брагу” та потрапила у плей-офф. На цьому етапі луганці зустрінуться з “Лейпцигом”. Якщо “Зоря” пройде німецьку команду, вийде у груповий етап турніру.

Натомість “Маріуполь” двічі програв французькому “Бордо” та вилетів із Ліги Європи.

“Аякс” – “Динамо” – 3:1
Голи: ван де Бек, 2‘, Зієк, 35‘, Тадіч, 43‘ – Кендзьора, 16‘

“Аякс”: Онана – Мізрауї, Де Лігт, Блінд, Тальяфіко – ван де Бек (Де Віт, 87′), Шоне, Де Йонг – Зієк, Хунтелар, Тадіч

“Динамо”: Бойко – Кендзьора, Кадар, Бурда, Піваріч – Сидорчук (Че Че, 77′), Буяльський, Гармаш (Шепєлєв, 46′) – Циганков, Бєсєдін, Вербіч