Кінець євросезону: “Маріуполь” припинив виступи у Лізі Європи

Приазовці не гратимуть цього року в груповому етапі Ліги Європи. Фото: ФК "Маріуполь"

Український “Маріуполь” програв “Бордо” у матчі-відповіді третього кваліфай-раунду Ліги Європи. У першій грі в Одесі приазовці через свої помилки поступилися французам 1:3. Матч у Бордо закінчився з рахунком 2:1 на користь жирондинців.

Французи організували два м’ячі за дві хвилини. Спочатку ворота українського клубу сильним ударом у дев’ятку вразив Пундже, а згодом головою забив Санкаре.

Приазовці все ж змогли відповісти голом. За 20 хвилин після перерви Фомін забив зі штрафного, обвівши стінку. Однак згодом “Маріуполь” міг пропускати ще вічі, однак Де Превілль не реалізував моменти.

“Бордо” – “Маріуполь” – 2:1
Голи: Пундже, 54′, Санкаре, 56′ – Фомін, 65′

Нагадаємо, “Зоря” зіграла вдома внічию 1:1 із португальською “Брагою”. Їхня гра-відповідь розпочалася о 22:30.

Водночас київське “Динамо”, зігравши внічию у Празі у першому матчі, перемогло “Славію” на “Олімпійському” 2:0. Так, кияни пройшли до плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

У плей-офф “біло-сині” зіграють із нідерландським “Аяксом”. Перший матч відбудеться в Амстердамі у 22 серпня о 22 годині. А гру-відповідь зіграють у Києві 28 серпня також о 22-й.

Переможець протистояння вийде у груповий етап Ліги чемпіонів. Команда, яка програє, – у груповий етап Ліги Європи.