“Карпати” програли в матчі УПЛ, пропустивши 6 м’ячів

"Карпати" опинилися у зоні аутсайдерів УПЛ. Фото: "fckarpaty.com.ua".

На львівській футбольній арені відбувся матч 8-го туру української Прем’єр-ліги. У поєдинку зійшлися команди “Карпати” (Львів) та “Верес” (Рівне). Гра закінчилася перемогою останніх із рахунком 1:6. Про це повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.

Рахунок на 34-й хвилині матчу відкрив Сергій Борзенко, після розіграшу кутового удару. Через 10 хвилин другий м’яч із пенальті загнав у ворота Михайло Сергійчук. У другому таймі Руслан Степанюк довів рахунок до розгромного – 0:3. На 72-й хвилині Сергійчук забив свій другий гол. Уже через три хвилини Кобін реалізував пенальті й зробив рахунок 0:5. Наприкінці поєдинку вийшов Геннадій Пасіч, який забив шостий м’яч. На 86-й хвилині гравець “Карпат” Хорхе Карраскаль забив гол престижу.

“Верес” набрав 12 очок і закріпився в топ-п’ятірці УПЛ. “Карпати”, які провели велику літню трансферну кампанію, зараз знаходяться у зоні аутсайдерів.

Як повідомляв “Український інтерес”, футболісти одеського “Чорноморця” здобули свою першу перемогу в 27 чемпіонаті України серед клубів Прем’єр-ліги.