Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла срібну медаль на турнірі Karate1 Premier League в Парижі, повідомляє пресслужба Української федерації карате. Спортсменка стала другою у ваговій категорії до 55 кілограмів.

У півфінальному бою українка перемогла каратистку з Казахстану Гульміру Уссенову з рахунком 1:0. У фіналі змагань Терлюга поступилася росіянці Анні Чернишовій.

На першому цьогорічному турнірі Karate 1 Серії А, що відбувався у Сантьяго (Чилі), Анжеліка Терлюга взяла “золото”. Українка впевнено перемогла опоненток із Туреччини (2:1), Італії (5:3) та Єгипту (3:0), а у фіналі завдала чергової поразки своїй давній суперниці – італійці Сарі Кардін (2:0), за що й отримала золоту нагороду.

До речі, Терлюга стала найкращою каратисткою світу за всі часи в категорії до 55 кілограмів. У 2019 році українка взяла нагороди на шести турнірах Karate 1 Premier Leaguе: п’ять золотих та одну срібну медаль. На турнірах Karate 1 Series A Терлюга здобула срібну та бронзову медалі.