Перша шабля України Ольга Харлан стала восьмикратною чемпіонкою Європи з фехтування. У Дюссельдорфі, де тривала цьогорічна європейська першість, вона знову завоювала золоту медаль.

Під час півфіналу Харлан впевнено обійшла угорську спортсменку Анну Мортон – 15:10. У фінальному поєдинку українка зустрілася з француженкою Манон Брюне, яку перемогла з рахунком 15:12.

Харлан виграла чемпіонат Європи вперше за останні п’ять років. Золота медаль стала для неї шостою особистою та восьмою у кар’єрі. Два “золота” вона виборювала у командних змаганнях. Окрім того, Харлан має сім срібних та п’ять бронзових медалей європейської першості.

У березні вона також виборола срібну медаль Кубка світу, який відбувався в Атенах. У фіналі Харлан поступилася чинній чемпіонці світу росіянці Софії Поздняковій. “Бронзи” взяли угорка Ліза Пуштаі та кореянка Кім Чжійон.

Ольга Харлан посідає шосту сходинку світового рейтингу.

До речі, наприкінці травня українські паралімпійці здобули дев’ять нагород на етапі Кубка світу з фехтування на візках у Бразилії: одну золоту, три срібних та п’ять бронзових медалей.