Гандбол: Запорізький “Мотор” переміг росіян на старті Ліги чемпіонів

Гандбол: Запорізький "Мотор" переміг росіян на старті Ліги чемпіонів. Фото: Xsport

Гандболісти запорізького “Мотора” сьогодні вдало розпочали новий сезон єврокубків. У першому матчі Ліги чемпіонів клуб із Запоріжжя обіграв російську команду “Чеховські ведмеді”, яка є 16-разовим чемпіоном РФ, передає Sport.ua.

Поєдинок групи D, який пройшов у Харкові, завершився з рахунком 36:23 на користь українців.

“Мотор” після першого тайму вів у рахунку – 21:16. У другомі таймі команда із Запоріжжя збільшила свою перевагу, закинувши у ворота суперників ще 15 разів, пропустивши лише 7.

Відомо, що до групи D Ліги чемпіонів також входять французький “Монпельє”, македонський “Металург”, турецький “Бешикташ” та португальський “Спортинг”.

Після першої перемоги “Мотор” лідирує у своїй групі. Наступний поєдинок команда проведе у Лісабоні проти “Спортингу” 24 вересня.

Нагадаємо, вчора донецький “Шахтар” розпочав груповий етап футбольної Ліги чемпіонів із перемоги над італійським “Наполі” з рахунком 2:1.