Україна здобуває другу медаль на ХХХІІ Літніх Олімпійських іграх в Токіо. Ігор Рейзлін виграв “бронзову” нагороду у змаганнях з фехтування (шпага).

На шляху до “бронзи”, український шпажист перемагає двох титулованих представників Швейцарії Беньяміна Штеффена (15:11) і Макса Хайнцера (15:12), далі змушує скласти зброю головну сенсацію турніру 18-річного Мохамеда Ель-Сайєда з Єгипту і виходить у півфінал Олімпійських ігор.

У півфіналі Ігор Рейзлін поступається французу Роману Каннону (10:15), але вириває перемогу у напруженому поєдинку за третє місце в італійця Андреа Сантареллі (15:12). Це перша чоловіча індивідуальна нагорода з фехтування в історії України.

До слова, “кривдник” Рейзліна француз Ромен Канноне став олімпійським чемпіоном, перемігши у фіналі угорця Гергея Шиклоши.

В активі збірної України вже дві медалі. Як повідомлялося, днем раніше “бронзу” здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід.

Україна тепер займає в загальному заліку 28-е місце. Всього медалі завоювали представники 38-ми країн. Цікаво, що Україна зараз випереджає Великобританію, у якої тільки одна медаль.

Лідирують Китай (11 медалей, 6 золотих), Японія (6 медалей, 5 золотих) і США (10 медалей, 4 золотих).