“Динамо” пройшло у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів

У плей-офф "біло-сині" можуть вибороти місце в груповому етапі Ліги чемпіонів. Фото: ФК "Славія"

Зігравши внічию у Празі у першому матчі, київське “Динамо” перемогло “Славію” на “Олімпійському” 2:0. Так, кияни пройшли до плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів, де вони зустрінуться з переможцем пари “Аякс” – “Стандард”. Їхній поєдинок розпочався о 21:30.

Футболісти “Динамо” дуже швидко відкрили рахунок. На початку гри кияни заробили стандарт – Циганков навісив у штрафний, а Вербіч замкнув його передачу. Саме він забив єдиний гол у Празі.

Після перерви чехи мали чудову можливість зрівняти рахунок. На 68-й хвилині Сікора прострілював із флангу, однак Соучек чудом пробив із метра у підкаті вище воріт.

За п’ять хвилин кияни подвоїли рахунок. Циганков віддав розрізну передачу та вивів Бєсєдіна сам на сам із голкіпером “Славії”. Артем перекинув Коларжа, поліпшивши ситуацію для “Динамо”. А Циганков віддав другу результативну передачу.

“Динамо” пропустило потрібний м’яч: удома кияни мають грати потужніше

Нагадаємо, “Маріуполь” у першій грі третього раунду кваліфікації через дві помилки поступився “Бордо” 1:3. Попри те, що команда Бабича забила першою, пропустили ще три м’ячі. Щоб проходити у плей-офф, маріупольцям потрібно забивати у Франції щонайменше тричі.

Водночас “Зоря” зіграла з “Брагою” внічию.

“Динамо” – “Славія” – 2:0
Голи: Вербіч, 11′, Бєсєдін, 74′