“Динамо” програло албанському “Скендербеу” в матчі Ліги Європи

"Динамо" програло албанському "Скендербеу" в матчі Ліги Європи. Фото: Український інтерес/Антон Владиславський

Попри поразку в Албанії столичне “Динамо” продовжує лідирувати у своїй групі, випереджаючи переслідувача на два очки. Кияни ще минулого туру гарантували собі місце в 1/16 фіналу Ліги Європи, тому в заключному турі з’ясується лише місце, з якого вони пройдуть до плей-офф.

А у сьогоднішньому поєдинку “Скендербеу” здобули першу перемогу в груповому раунді з рахунком 3:2. Зусиллями Циганкова футболісти української команди відкрили рахунок, однак через дві хвилини на його гол відповів Ліляй – 1:1.

По перерві Джеймс і Сове вивели команду вперед і збільшили відставання. А вже наприкінці зустрічі відзначився дебютант “біло-синіх” Назарій Русин – його м’яч виявився останнім у зустрічі.

“Скендербеу” – “Динамо” – 3:2
Голи: Ліляй, 18′, Джеймс, 52′, Сове, 56′ – Циганков, 16′, Русин, 90′

Нагадаємо, також сьогодні свій матч проти “Естерсунда” зіграла луганська “Зоря”. А у вівторок “Шахтар” програв італійському “Наполі”.