“Динамо” перемогло “Скендербеу” на старті Ліги Європи

"Динамо" перемогло "Скендербеу" на старті Ліги Європи. Фото: Український інтерес/Антон Владиславський

У першому матчі групового етапу Ліги Європи УЕФА футболісти київського “Динамо” обіграли команду з Албанії “Скендербеу”. Поєдинок на НСК “Олімпійський” завершився із рахунком – 3:1.

У першому таймі кияни мали декілька нагод відкрити рахунок. Запам`яталися виходи сам на сам із голкіпером гостей Дениса Гармаша та удар головою Домагоя Віди. Однак, бажаного завершення вони не мали.

Натомість, Гієрг Музака на 39-й хвилині точно пробив у ближній кут воріт “Динамо”.

Тож на перерву кияни пішли програючи – 0:1.

Одразу на початку другого тайму “динамівці” відповіли двома голами. Сидорчук потужним пострілом з-за меж штрафного під поперечку зрівняв рахунок. А за кілька хвилини відзначився Жуніор Мораєс, який замкнув простріл Дерліса Гонсалеса.

А на 65-й хвилині гри Д’ємерсі Мбокані реалізував пенальті, тим самим встановивши остаточний рахунок у матчі – 3:1

Динамо – Скендербеу – 3:1

Голи: Сергій Сидорчук, 47, Жуніор Мораєс, 50, Д’ємерсі Мбокані, 65 (пен) – Гієрг Музака, 39.

Динамо: Коваль – Віда, Хачеріді, Кадар, Піварич — Буяльський, Сидорчук – Циганков (Морозюк, 70), Гармаш (Мораєс, 46), Гонсалес (Гусєв, 83) – Мбокані

Скендербеу: Шехі – Вангелі, Радаш, Яшаніца (Аліті, 68), Миці – Османі (Гавазай,60) – Музака, Діта, Ліляй, Джеймс (Сахіті, 76) – Сове

У іншому матчі групи “Янг Бойз” та “Партизан” зіграли у нічию – 1:1.
Нагадаємо, вчора донецький “Шахтар” розпочав груповий етап футбольної Ліги чемпіонів із перемоги над італійським “Наполі” з рахунком 2:1.