“Динамо” не зіграє у Лізі чемпіонів цього сезону

Кияни зіграли вдома внічию та програли на виїзді. Їхній єврокубковий шлях продовжиться у Лізі Європи. Фото: Twitter/AFC Ajax

“Динамо” зіграло внічию з амстердамським “Аяксом” у Києві, перша гра закінчилась на користь нідерландців – 3:1. Відтак кияни не проходять до групового етапу Ліги чемпіонів, а продовжать виступи в Лізі Європи.

“Динамо” могло відкривати рахунок на шостій хвилині, однак нідерландців врятував голкіпер Онана. Супряга, який дебютував сьогодні в Лізі чемпіонів, віддав передачу на лінію майданчика воротаря, на яку відгукнувся Вербич. Словенський півзахисник пробив, однак Онана відбив цей удар.

Трохи менше, ніж за десять хвилин, кияни привезли пенальті у свої ворота. Кендзьора схопив за футболку Де Лігта у штрафному та порушив правила. Однак Тадіч, який виконував одинадцятиметровий, влучив у штангу та зміг добити м’яч у порожні ворота – кулястий по-зрадницьки пролетів вище.

Згодом стовідсоткову нагоду втратив Хунтелаар. Ван де Беєк увірвався у штрафний майданчик і покотив паралельно лінії воротарського. Хунтелаар вийшов сам на сам із голкіпером, однак Бойко кинувся йому в ноги та зупинив два удари.

Вже на початку другого тайму “Динамо” знову врятував Бойко та поперечка. Спочатку Денис потягнув складний удар Мазраві. Потім поблизу штрафного Сидорчук збив Зієша, який і взявся пробивати стандарт – поперечка.

Ще за останні десять хвилин двічі мав забивати Хунтелаар. Спочатку нідерландець увірвався у штрафний та завдав сильного удару, але Бойко врятував “Динамо”. За кілька хвилин він же отримав чудовий пас від Зієша, обіграв кіпера киян, але забити не зміг. Бойко встиг повернутися та винести кулястого з лінії воріт.

Попри те, що “Динамо” мало забивати двічі, щоб проходити у Лігу чемпіонів, гостріший вигляд мали саме нідерландці. Однак у низці гольових моментів “біло-синіх” рятували Бойко та каркас воріт.

“Динамо” – “Аякс” – 0:0 (1:3)

Нагадаємо, у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи луганська “Зоря” пройшла португальську “Брагу“. А вже у першому матчі плей-офф удома луганці у меншості зіграли внічию із “Лейпцигом”. Якщо український клуб переможе у Німеччині, пройде до групового етапу турніру.