Заслужений майстер спорту України Григорій Вовчинський став переможцем Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Цьогоріч змагання проходять із 13 по 20 січня у Львові, повідомляють у Паралімпійському комітеті України.

Понад 200 найкращих спортсмени з 18 країн змагаються за Кубок світу. Єдиний представник із Черкащини виборов уже три нагороди: у категорії – стоячи серед чоловіків, на дистанції 7,5 км та на дистанції 20 км – дві бронзові медалі.
Золоту медаль на дистанції 1500 м спортсмен виборов на самому фініші, за мить випередивши свого товариша по команді Ігоря Рептюха. Бронзову медаль отримав фінський спортсмен Ілка.

Ці змагання є відбірковими етапом для спортсменів та команд до ХІІ Паралімпійських ігор 2018 року, які пройдуть в місті Пхьончхан (Південна Корея). За перші дні змагань збірна команда України впевнено посідає перша місце за кількістю нагород – 28 медалей.