Чемпіонат Європи з плавання: українці взяли “золото” та “срібло”

Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук. Фото: AFP

У шотландському Глазго триває чемпіонат Європи з водних видів спорту. Там українці взяли кілька високих нагород, пише “Укрінформ”.

Так, українець Михайло Романчук здобув “золото” на дистанції 400 метрів вільним стилем.

У фінальному запливах він збільшував свою перевагу над суперниками на кожних ста метрах і у підсумку показав час 3:45.18.

Цей результат став кращим цього сезону у Європі та третім у світі.

Норвежець Генрік Крістіансен, який здобув “срібло”, відстав від українця на цілий корпус (3:47.07).

Михайло Романчук у центрі. Фото: Укрінформ

Срібні нагороди на чемпіонаті здобули також українки Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук. Друге місце вони посіли у технічній програмі з синхронного плавання серед дуетів.

Українки набрали 92,6188 балів і поступився лише росіянкам.

Єлизавета Яхно також виступатиме в Глазго у змаганнях солісток. Разом з Анастасією Савчук вона змагатиметься і в групових змаганнях.

Нагадаємо, у цьому році на Чемпіонаті світу з підводного плавання, що відбувся в Белграді (Сербія), збірна України стала володаркою шести золотих медалей. У загальному заліку українські спортсмени посіли третє місце.