Дебютант Ігор ХХХІІ Олімпіади, український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов у ваговій категорії до 67 кг здобув срібну олімпійську медаль. У фінальному поєдинку він поступився 25-річному іранському спортсмену Мохаммаду Реза Гераї з рахунком 1:9.

Бронзовими призерами у цій ваговій категорії стали німець Френк Штеблер, який після поєдинку оголосив про завершення кар’єри, та єгиптянин Мохамед Ель-Саєд.

На шляху до срібної медалі у ваговій категорії до 67 кг представник України здолав борця з Данії Фредріка Б’єрхууса, представника ОКР Артема Суркова та єгиптянина Мохамеда Ібрагіма Ель-Сайєда.

Для 22-річного Парвіза Насібова це була перша Олімпіада в кар’єрі, а олімпійська медаль – найвище його досягнення. Раніше він був переможцем та призером лише змагань молодших вікових категорій, а на чемпіонатах світу та Європи посідав максимум 8 місце.

Для України це друга срібна та загалом восьма медаль на Олімпіаді в Токіо.