Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк на Олімпіаді в Токіо у фінальному бою переміг 31-річного угорського борця Віктора Лорінца з рахунком 5:1. Українець став олімпійським чемпіоном у ваговій категорії до 87 кг. Це перше золото для України на цій Олімпіаді.

З рахунком 5:1 Беленюк переміг угорця Віктора Льоранца.

30-річний Жан Беленюк – багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу і Європи, срібний призер Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, а відтепер – чемпіон ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор 2020.

Для України це перша золота і загалом дев’ята медаль на Олімпіаді в Токіо.

Нагадаємо, для українців боротьба є однією з найуспішніших олімпійських дисциплін. Раніше українські спортсмени тричі ставали олімпійськими чемпіонами у греко-римській та вільній боротьбі, шість разів здобували срібні медалі і сім – бронзові.