Українська біатлоністка Олена Підгрушна взяла золоту медаль на Кубку Австрії, який відбувся у Хохфільцені, повідомили на сайті біатлону України.

Вона змагалася в індивідуальній гонці серед жінок. Цікаво, що перший турнірний день відзначився незвичайним видом програми – суперкоротка індивідуальна гонка: п’ять кіл по кілометру кожне, зі штрафом 15 секунд за промах.

Усього було п’ять вікових груп. Утім, з усіх 136 спортсменів, які вийшли на старт, лише Олені Підгрушній вдалося вразити всі мішені на чотирьох вогневих рубежах. Наша спортсменка обійшла представниць збірної Австрії Катарину Іннерхофер і Дуню Здуч на 5 і 16 секунд відповідно.

Ще дві українки фінішували у топ-10: Валя і Віта Семеренко прийшли 9 та 10 відповідно. Тепер на українську збірну з біатлону чекає четвертий етап Кубка світу в Оберхофі.

Нагадаємо, на змаганнях із біатлону в норвезькому Шушені олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна зайняла шосте місце в спринті. До речі, на Кубок IBU біатлоністка потрапила вперше після 14-річної павзи.