У Київському національному академічному театрі оперети відбулася церемонія нагородження переможців щорічної всеукраїнської премії “Герої спортивного року”.

Так, найкращими спортсменами року визнали борця й народного депутата Жана Беленюка та дзюдоїстку Дар’ю Білодід.

У 2019 році Беленюк здобув “золото” як на чемпіонаті світу, так і на чемпіонаті Європи. Білодід торік тріумфувала на чемпіонаті світу в Токіо.

Звання “Найкраща команда року” отримала чоловіча збірна з фехтування на шпагах, яка у 2019 році стала срібною призеркою чемпіонату світу.

У номінації “Олімпійська надія України” перемогла легкоатлетка Ярослава Магучіх, яка минулого року здобула “срібло” чемпіонату світу в стрибках у висоту.

Найкращою командою з ігрових видів спорту стала юніорська збірна України з футболу (U-20), яка виграла чемпіонат світу.

“Сенсацією року” визнали виступ Дмитра Підручного – український біатлоніст на чемпіонаті світу в Естерсунді сенсаційно завоював золоту медаль у гонці переслідування.

У номінації “Сильні духом” відзначили дворазову чемпіонку світу з плавання серед спортсменів з порушенням зору Марину Піддубну.

Найкращими тренерами року стали Світлана Кузнєцова і Геннадій Білодід – наставники Дар’ї Білодід.

Звання “Зірка, що сходить” отримав Олексій Середа. Він став наймолодшим в історії чемпіоном Європи зі стрибків у воду.

У номінації “Спортивна слава України” відзначили олімпійського чемпіона Ігор ХІХ Олімпіади 1968 року в Мехіко з волейболу Володимира Іванова та олімпійську чемпіонку Ігор ХХІ Олімпіади 1976 року в Монреалі з баскетболу Наталію Клімову.