Українські паралімпійці здобули 11 медалей на ЧЄ з фехтування

Українська паралімпійська збірна в четвертий день чемпіонату Європи з фехтування на візках виборола 1 золоту та 2 срібні нагороди, повідомляє НКСІУ.

У чоловічій шпазі категорії С чемпіоном Європи став Сергій Шавкун. Другою “рапірою” у цій категорії стала Ганна Пашкова. Також колективне срібло виборола жіноча шпажна команда у складі Євгенії Бреус, Наталії Мандрик, Олени Федоти та Тетяни Позняк.

Europei Scherma paralimpica TERNI2018 – ZONA MEDAGLIA – 21 Settembre 2018

Posted by Federazione Italiana Scherma on Friday, 21 September 2018

Тепер у скарбничці національної паралімпійської збірної команди України 4 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Зазначимо, що змагання, які відбуваються в італійському місті Терні, триватимуть до 23 вересня.

Нагадаємо, шість нагород Кубка світу з паралімпійського дзюдо виборола збірна України у казахстанському місті Атирау.