Українські боксери вибороли три нагороди на турнірі у Румунії

Українські боксери. Фото: Федерація боксу України

У румунській Галаці українці вибороли два звання чемпіона та “бронзу” на міжнародному турнірі “Золотий пояс”, повідомляють у прес-центрі Федерації боксу України.

Зокрема, нагороди забрали харків’яни Юлія Циплакова (вагова категорія 60 кілограмів), Роберт Мартон (91 кілограм) і Сергій Горсков (91 кілограм).

Юлія Циплакова в півфіналі перемогла румунку Крістіну Космо з рахунком 3-2. У фіналі вона взяла першість у поєдинку зі своєю давньою суперницею з Ірландії, чемпіонкою світу Келлі Харінгтон.

Роберт Мартон переконливо виграв у боксера з Шотландії і вийшов в півфінал змагань, де зустрівся з боксером з Ірландії Кирилом Афанасьєвим. В 1/2 стадії змагань судді віддали перевагу ірландському боксеру, який вийшов у фінал, де зустрівся з іншим боксером зі збірної України з боксу Сергієм Горсковим.

Сергій Горсков на шляху до “золота” впевнено здолав спортсменів з Сербії та Румунії. У першому раунді фінального поєдинку боксери проводили розвідку, намагаючись знайти слабкі місця один одного. Другий і третій раунди пройшли повністю під контролем Сергія, який заволодів перевагою і довів поєдинок до перемоги одноголосним рішенням суддів.

Нагадаємо: сьогодні у Києві відбудеться офіційне відкриття Всесвітньої боксерської ради (WBC). Увечері влаштують благодійний аукціон, де виставлять оригінальні чемпіонські пояси легенд WBC. Кошти від нього підуть на спортивний зал дитячого будинку міста Маріуполь.