Ліга чемпіонів: “Шахтар” зіграв унічию з “Ліоном”

Матч пройшов при пустому стадіоні. Фото: Reuters

Донецький “Шахтар” зіграв унічию у другому турі Ліги чемпіонів проти “Ліона”. Рахунок – 2:2.

Гірники потужно почали гру та мали перевагу весь перший тайм. На 44-ій хвилині рахунок відкрив Мораєс пострілом у дев’ятку. На початку другого тайму в “Ліона” було декілька гострих моментів, однак на 55-ій хвилині Мораєс оформив другий м’яч.

Французи отямилися й протягом двох хвилин зрівняли рахунок. Відзначилися Мусса Дембеле на 70-ій хвилині й Лео Дюбуа на 72-ій.

Матч відбувся на порожньому стадіоні “Парк Олімпік Ліоне”. Таке покарання УЄФА за поведінку французьких фанатів під час матчу Ліги Європи проти московського клубу “ЦСКА”.

Із “Ліоном” донеччани в офіційних поєдинках раніше не зустрічалися, однак клуби грали товариський матч на зборах у місті Ансі 2014 року, де французи перемогли 4:1.

Нагадаємо, у першому турі нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА (група F) “Шахтар”зіграв в Україні внічию (2:2) з німецьким “Гоффенгаймом”, а “Ліон” обіграв в Аангліі “Манчестер Сіті” – 2:1.

Ліга Чемпіонів УЄФА: хто з ким грає

Груповий етап Ліги чемпіонів стартував 18 вересня. Він завершиться у грудні. Наприкінці серпня в Монако відбулася церемонія жеребкування. Донецький “Шахтар” потрапив у Групу F.

Суперниками української команди стали англійський “Манчестер Сіті”, французький “Ліон” і німецький “Хоффенхайм”.