Хто отримає український “Оскар”, відомі номінанти

Відомі номінанти на премію українського "Оскару". Фото з відкритих джерел

Стали відомі номінанти найпрестижнішої української Національної кінопремії. Про це повідомили на офіційному сайті Кіноакадемії.

Як відомо, до фіналу конкурсу увійшли 54 кінострічки: 12 з них – повнометражні ігрові фільми, 15 – короткометражних ігрових, 19 – документальних, 8 – анімаційні.

Повнометражний ігровий фільм:

1.”Жива”, режисер Тарас Химич
2. “Конкурсант. Смертоносне шоу”, режисер Олександр Біляк
3. “Одного разу в Україні. Революція”, режисер Ігор Парфьонов
4. #SELFIEPARTY, режисер Любомир Левицький
5. “Моя бабуся Фанні Каплан”, режисер Олена Дем’яненко
6. “Вісім”, режисер Олександр Шапіро
7. “Гніздо горлиці”, режисер Тарас Ткаченко
8. “Політ золотий мушки”, режисер Іван Кравчишин
9. “Полон”, режисер Анатолій Матешко
10. “Слуга народу 2”, режисер Олексій Кирющенко
11. “Тепер я буду любити тебе”, режисер Роман Ширман
12. “Я з тобою”, режисер Олег Туранський

Короткометражний ігровий фільм:

1.”Кров’янка”, режисер Аркадій Непиталюк
2. uCRANE, режисер Катерина Кузьменкова
3. “Без тебе”, режисер Наріман Алієв
4. “Висока Гора”, режисер Володимир Бакум
5. “Все буде добре”, режисер Тоня Ноябрьова
6. “Давай не сьогодні”, режисер Христина Сиволап
7. “Квадрати”, режисер Олег Філіпенко
8. “Палець”, режисер Юрій Карабак
9. “Рожева карта”, режисер Ель Парвулеско
10. “Сказ”, режисер Марися Нікітюк
11. “Холодна квартира”, режисер Сергій Анашкін
12. “Хто підставив Кіма Кузина?”, режисер Антоніо Лукич
13. “Цвях”, режисер Філіп Сотніченко
14. “Чорногора”, режисер Тарас Дронь
15. “Голден лав”, режисер Павло ОстрИков

Документальний фільм:

1.”Головна роль”, режисер Сергій Буковський
2. Dustards, режисер Станіслав Гуренко
3. REVE TA STOHNE ON TOUR, режисер Надія Парфан
4. “Історія рук”, режисер Дмитро Бондарчук
5. “Виграти все”, режисер Дмитро Томашпольський
6. “Десять секунд”, режисер Юлія Гонтарук
7. “Жива ватра”, Остап Костюк
8. “Крим, як це було”, режисер Костянтин Кляцкін
9. “Лобановський назавжди”, режисер Антон Азаров
10. “Мариуполис”, режисер Мантас Кведаравічюс
11. “Одеса як вона є. Люди-Події”, режисери Роман Волчак, Андранік Давтян
12. “Панорама”, режисер Юрій Шилов
13. “Переломний момент: війна за демократію в Україні”, режисер Олесь Санін
14. “Рідні”, режисер Віталій Манський
15. “Українські шерифи”, режисер Роман Бондарчук
16. “Щастя”, режисер Олеся Савченко
17. “Російський дятел”, режисер Чед Грасіа
18. “Воїни духу”, режисер Тетяна Кулаковська, Ганна Мартиненко
19. “Моя остання зупинка”, режисер Роман Прокопчук

Анімаційний фільм:

1.”Закоханий Їжачок”, режисер Олександр Спаринський
2. “Ти зможеш”, режисер Микита Тимощук
3. “Міша і Місячна Дзвінка!”, режисер Людмила Ткачикова
4. Bike Portraits, режисер Саша Даниленко
5. “Кобзар 2015”, режисер Богдан Шевченка
6. “Лахмітко”, режисер Олег Педан
7. “Микита Кожум’яка”, режисер Манук Депоян
8. “Оракул знайденого черевика”, режисер Анжела Богаченко

Вручення нагороди першої Національної кінопремії відбудеться 20 квітня.

Нагадаємо, у Києві розпочався кінофестиваль “Французька весна”.