“Барса” здійснила найнеймовірниший камбек в історії Ліги чемпіонів

"Барса" здійснила найнеймовірниший камбек в історії Ліги чемпіонів. Фото: UEFA.com

Іспанська “Барселона” стала першою командою в історії Ліги чемпіонів, яка пройшла до наступного раунду фінальної стадії після поразки в першому матчі в чотири м’ячі, повідомляє “Український інтерес”.

Каталонці програли перший поєдинок у Парижі місцевому ПСЖ із рахунком 0:4. Після розгромної поразки у столиці Франції вже практично ніхто не вірив у підопічних Луїса Енріке, крім самого тренера “Барселони”.

“За 95 хвилин багато чого може статися. Я впевнений, що ми будемо близькі до виходу в наступний раунд. Якщо вони змогли забити нам чотири голи, то ми можемо забити шість”, – таку заяву зробив Енріке напередодні матчу відповіді.

“Барселоні” вдалося забити шість м’ячів, необхідних для проходу в раунд 1/4 фіналу. За 7 хвилин 16 секунд каталонці тричі вразили ворота парижан, здійснивши найнеймовірніший камбек в історії розіграшу Ліги чемпіонів.

“Барселона” (Барселона, Іспанія) – “Парі Сен-Жермен” (Париж, Франція) 6:1
8 березня. Барселона. Стадіон: Камп Ноу
1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Матч-відповідь, перший матч: 0:4

Голи: Суарес 3, Курзава 40 аг, Мессі 50 пен. Неймар 88, Неймар 90 пен., Роберто 90+6 – Кавані 62

“Барселона”: Тер Штеген – Маскерано, Піке, Юмтіті – Ракітіч (Гомеш 84), Бускетс, Іньєста (Туран 65) – Мессі – Рафінья (Роберто 76), Суарес, Неймар
Тренер: Луїс Енріке

ПСЖ: Трапп – Меньє (Криховяк 90+3), Сілва, Маркіньос, Курзава – Рабіо, Матюїді – Лукас Моура (Ді Марія 55), Веррратті, Дракслер (Орьє 75) – Кавані
Тренер: Унаї Емері

Попередження: Піке 23, Бускетс 36, Ракітіч 61, Неймар 64, Суарес 67 – Матюїді 5, Дракслер 14, Кавані 43, Маркиньос 90, Верратті 90+4