Українські спортсменки здобули на міжнародних змаганнях із боксу 27 медалей. Турнір 3rd Riga Ladies Boxing Cup 2020 відбувався у латвійській Ризі з 4 до 9 березня, повідомили у Федерації боксу України.

До того ж, українка Сніжана Холодкова виборола титул найкращої спортсменки змагань. У категорії “жінки” наші боксерки завоювали три золоті медалі, чотири срібні та сім бронзових. Серед молоді спортсменки взяли по три “золота” та “срібла”, а також сім бронзових нагород.

Раніше двоє українських боксерів здобули на престижному турнірі в угорському Дебрецені дві бронзові нагороди. На третю сходинку піднялася Мар’яна Басанець, яка виступала у ваговій категорії 57 кілограмів. Що одну “бронзу” здобув Ярослав Самофалов, який змагався у вазі 69 кілограмів.

Також збірна українських боксерів стала першою в командному заліку на традиційному міжнародному турнірі Golden Gloves 2019 у Сербії.