Українська гімнастка Влада Нікольченко виграла бронзову медаль світового чемпіонату. Вона стала третьою у вправах з булавами, набравши 22,350 бала. Перше місце посіла росіянка Діна Аверіна (23,800), другою стала ізраїльтянка Ліной Ашрам (23,300).

Це перша медаль світового рівня в кар’єрі Нікольченко. Для дівчини це стало справжнім проривом.

“Гордість за країну, що я підняла прапор України сьогодні. Але не хочу на цьому зупинятися, хочу рухатися далі”, – прокоментувала свій виступ Влада.

Чемпіонат світу з художньої гімнастики розпочався в Баку 16 вересня на Національної арені гімнастики та триватиме до 22 вересня. Він є кваліфікаційним на Олімпійські ігри 2020 року в Токіо.

Також у фіналі Влада Нікольченко виступала зі стрічкою. Утім, піднятися на п’єдестал їй не вдалося. Українка посіла четверте місце в заліку.

Наша юна спортсменка тільки на початку своєї спортивної кар’єри, але вже подає великі надії. Всього за рік виступу на дорослому рівні 16-річна Влада Нікольченко встигла зібрати значну колекцію медалей на різних змаганнях. Це три “срібла” та п’ять “бронз” на Кубках світу, два Гран-прі. Також була нагороджена медаллю “За працю та звитягу” (липень 2019) за досягнення високих спортивних результатів ІІ Європейських ігор у Мінську.