14-річна тенісистка з України вперше перемогла на дорослому турнірі

14-річна тенісистка з України вперше перемогла на дорослому турнірі. Фото з відкритих джерел

Чотирнадцятирічна українська тенісистка Марта Костюк вперше виграла в основній сітці професійного турніру Міжнародної федерації тенісу, передає Укрінформ.

У першому раунді турніру в Анталії українка здобула перемогу в поєдинку з грузинкою Софією Шапатаву – 7:6 (8:6), 6:2. Далі Костюк доведеться зустрітися із господаркою змагань –  Зейнеп Саріоглан із Туреччини, у поєдинку з якою Марта змагатиметься за вихід до чвертьфіналу.

Нагадаємо, у січні 2017-го Марта Костюк перемогла на юніорському турнірі Australian Open.

Як повідомляв “Український інтерес”, українська тенісистка перервала свою 15-матчеву переможну серію.