Український боксер Артем Далакян розповів про чемпіонський бій

Український боксер Артем Далакян розповів про чемпіонський бій. Фото: Український інтерес/Ірина Луцак

Боксер Артем Далакян став третім українцем, який здобув титул за версією WBA. По приїзду до української столиці спортсмен розповів про важку перемогу над американцем Браяном Вілорія, завдяки якому він став чемпіоном світу за версією WBA у найлегшій вазі.

“Я був налаштований на перемогу, тому навіть не звертав увагу на публіку та трибуни, а концентрувався тільки на суперникові. До того ж, вже з перших раундів я не давав йому відпочивати, контролював темп, дистанцію та наносив контрольні удари. Я просто хотів стати чемпіоном світу. Попередньо на конференції мене запитували, які плани на бій. Я впевнено говорив, що все побачите на рингу”, – розповів боксер.

За його словами, найважче було у 12-му раунді, коли сталося розсічення. У той момент за правилами рефері міг зробити що завгодно, тому Артем боявся, що бій зупинять.

Українець сподівається, що нові досягнення варто очікувати вже на захисті здобутого титулу: “Поки що є трохи часу на підготовку – близько 120 днів. Моїм першим суперником буде таєць. Можливо, захист відбудеться у Києві, хоча для мене не грає важливої ролі місце бою. Звичайно говорять, що рідні стіни допомагають, але я думаю, що це прояв слабкості духу. Справжній чемпіон має бути готовим піти у бій, де б то не було, чи у нас, чи у Штатах, чи в Японії”.

Підготувала Ірина Луцак, “Український інтерес”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.