“Шахтар” втратив очки, “Динамо” очолило таблицю: огляд 9 туру УПЛ

"Шахтар" втратив очки, "Динамо" очолило таблицю: огляд 9 туру УПЛ. Фото: ФК "Шахтар"

В останньому матчі дев’ятого туру Прем’єр-ліги, який відбувався у Одесі, донецький “Шахтар” сенсаційно зіграв у нічию з “Чорноморцем”. Завдяки цьому “Динамо” піднялося на першу сходинку турнірної таблиці, проте у них із “чорно-помаранчевими” залишається однакова кількість очок – 22. Інші матчі – в огляді “Українського інтересу”.

“Олександрія” – “Сталь” – 4:1­­
Голи: Михайличенко, 14, аг, Старенький, 31, 38, 51 – Обрадовіч, 18

Вже за нічийного рахунку 1:1 на 20-й хвилині на полі з’явився півзахисник Сергій Старенький. Протягом 20 хвилин ігрового часу 32-річний гравець тричі відзначився у ворота суперника, чим і гарантував перемогу свої команди. Сергій став другим гравцем в історії Прем’єр-ліги, який зробив хет-трик після виходу на заміну. Своє досягнення, до слова, футболіст присвятив тещі.

“Маріуполь” – “Зірка” – 1:0
Голи: Фомін, 17

Єдиний гол у зустрічі забили незадовго до початку зустрічі. Захисник віддав точну діагональ на Кожанова, який зробив ривок у вільну зону на правому фланзі. Обробивши м’яч, Денис виконав сильну передачу на дальню стійку, яку замкнув Фомін. На 53-й хвилині Чичиков міг зрівняти рахунок, але його удар головою з меж майданчика голкіпера виявився невлучним.

“Верес” – “Ворскла” – 1:0
Гол: Пасіч, 65

Після розгромної перемоги у Львові “Верес” зустрів полтавську “Ворсклу” вдома. Команди зіграли досить рівно, обидві мали шанси вийти вперед. Однак найвлучнішим став саме гравець “Вереса” Пасіч.

“Зоря” – “Карпати” – 0:0
Вилучення: Андрієвський, 89

Кому дійсно не пощастило – це луганцям, які зіграли важкий матч Ліги Європи у Львові. Футболісти “Зорі” створили таку кількість небезпечних нагод, яких би вистачило на декілька наступних матчів, але вдача була не на їхньому боці. Також варто віддати належне силі духу гравців “Карпат”, які зробили все, аби не програти цей матч.

“Олімпік” – “Динамо” – 1:2
Голи: Моха, 42 – Циганков, 20, Буяльський, 45+1

Ще один учасник єврокубків у цьому сезоні проводив гостьовий поєдинок на рідному стадіоні “Динамо”, який на цей момент орендує “Олімпік”. Кияни швидко забили перший м’яч зусиллями Циганкова, який продовжує показувати гарний рівень гри, а згодом, за кілька хвилин до перерви, на м’яч Мохи сольним проходом відповів Буяльський.

“Чорноморець” – “Шахтар” – 0:0

Сенсація цього туру – нічия в Одесі. Напевно, на такий результат могла вплинути ротація, до якої був змушений прибігти Фонсека через утому футболістів після важкого матчу з “Наполі”. Під час матчу головному тренеру “Шахтаря” потрібно було підсилювати гру в атаці, тому він вирішив випустити другого нападника Бланко-Лещука у пару до Феррейри. Однак голкіпер одеситів Гутор чудово провів цей матч й завадив лідеру чемпіонату перемогти у поєдинку.

Підсумкова турнірна таблиця УПЛ

Нагадуємо, минулого тижня “Шахтар” здолав “Наполі” у першому туру Ліги чемпіонів, “Динамо” перемогло албанський “Скендербеу”, а “Зоря” програлао “Естерсунду”.